Kolory Jogi - Maja Bromowska

Sprawdź aktualną moją współpracę z Mają, w której zarządzam jej wizerunkiem w sieci, tworzę stronę internetową, zarządzam kursami i eventami online oraz wspólnie stawiamy e-commerce. 

Czas pracy

Aktualna współpraca
od września 2020

Rola

Marketing Manager
Product Manager
Event Manager

Zadania

Rebranding w sieci
Bieżące sprawowanie opieki nad wizerunkiem
Pomoc w monetyzacji bloga
Nowa strona WWW
Prowadzenie social media
Organizowanie eventów online
Wprowadzenie na rynek własnej marki produktów

CELE WSPÓŁPRACY

– poprawa wizerunku Mai w sieci
– zwiększenie angażu odbiorców 
– monetyzacja marki

„NOWE” SOCIAL MEDIA

Prace rozpoczęte od zmiany wizerunku w social mediach – postawiłem na wyraźniejsze postawienie Mai na pierwszym planie, dodając jej imię oraz nazwisko na stronie WWW oraz wszystkich socialach. Zrezygnowałem również z dotychczasowego logo „Kolory Jogi” na rzecz zdjęcia z sesji zdjęciowej.

Nasza współpraca została również przypieczętowana całkowicie nowym designem grafik na social media.

NOWY CONTENT

Współpracę z Mają rozpocząłem tuż przed ponownym lockdownem w kraju – dlatego wspólnie rozpoczęliśmy cykl wpisów dot. uprawiania jogi na małej przestrzeni. Główną ideą było uświadomienie naszych odbiorców o tym, że joga, zwłaszcza teraz, jest bardzo dobrym sposobem na odreagowanie stresu i pogłębienie samoświadomości.

Instagram jest dla mnie wyjątkowo ważnym medium przy tej współpracy – tutaj właśnie wprowadzam całkowicie świeży format prowadzenia profilu, który z chęcią przyjmowany jest za granicą, a jeszcze niekoniecznie tworzymy w Polsce – karuzele contentowe.

NOWA STRONA WWW

W drugim stincie pracy skupiliśmy się na nowej stronie WWW – całkowicie nowym szablonie, który prezentuje się dużo lepiej oraz jest przede wszystkim responsywny. Wyróżniłem również tutaj, zgodnie ze strategią, Maję w miejsce wcześniejszej nazwy.

Before After screenshotZrzut ekranu 2021-04-28 o 10.32.57

YIN JOGA ONLINE - ZAJĘCIA PRZEZ FACEBOOKA

Moim pomysłem było, by prowadzić zajęcia z jogi również online, i od marca właśnie mamy zajęcia z Yin Jogi na Facebooku. Zajęcia na ten moment są darmowe, ponieważ testujemy oglądalność oraz zainteresowanie, jednak docelowo będą one płatne, celem realizacji zadania monetyzacji bloga.

Dla wygody Mai koordynuję wydarzenie w trakcie LIVE (pod aspektami technicznymi i moderacyjnymi).

JOGINI MAI

Tworzymy społeczność zamkniętą! Zamknięta grupa powstała dla osób, które śledzą Maję, z dedykowanym contentem oraz miejscem do dyskusji, zadawania pytań i otrzymywania porad. Zaproszenie otrzymują osoby najbardziej zaangażowane lub te, które biorą udział w naszych zajęciach online lub konkursach.

Odpowiadam za przygotowywanie kontentu i na bieżąco raportuję publikowane wpisy do ekspertów, którzy pomagają członkom.

MAJOWE MATY

Kolejnym i ostatnim etapem monetyzacji bloga jest wprowadzenie własnej marki akcesoriów do jogi. To projekt, który wystartuje planowo w czerwcu 2021.

Odpowiadam tutaj za cały projekt własnymi rękoma. Od znalezienia dostawcy akcesoriów, po grafiki, magazynowanie i wysyłkę oraz obsługę klienta. Również za kampanie reklamowe.

Pomogę Ci z Twoją firmą w sieci

Działam tylko transparentnie, w oparciu o jasne stinty oraz wytyczne, z pełną przejrzystością. Nie zajmuję się tylko pościkami na FB – wspomagam Twoją firmę całą swoją wiedzą – zostanę Twoim Marketing Ninją. 🥷